לקובץ המסלולים צרפתי הקלטת מסלול ולהלן תיאורו-
המסלול-בית שמש-הר יעלה-בר בהר-מחסיה-ישעי-בית שמש.
עד עכשיו עשיתי את המסלול הנ"ל מספר פעמים ותמיד נגד כיוון השעון, הפעם רכבתי בהפוכה.
הכל היה נחמד ,זורם ושוטף עד שנכנסתי לסמ"ש האדום 9371 שיורד מאנדרטת הצ'לנג'ר למחסיה(כביש3866).
מדובר בדרך הררית (לא סינגל) שדוושתי אותה בעבר ושאותה דרגתי עד היום כ piece of cake"".
רכבי השטח שאימצו נתיב זה הפכוהו לאתגרי ואלים.
ליתר דיוק לטפס בו כמעט ולא ניתן וגם הירידה אינה פיקניק.
חשפו שפע אבנים גדולות וקטנות,יצרו דרדרת מסוכנת ,בורות עמוקים ומדרגות גבוהות.
מאפייני מסלול-
מרחק-35 ק"מ.
טיפוס אנכי מצטבר-704 מטר.
קושי פיזי בעיני-קל.
רמה טכנית בעיני- קלה(בסמ"ש אדום 9371-קשה ) .