מצומת גומא טיפוס לכיוון סינגל הרי נפתלי בשביל לבן, עלייה על הסינגל במחצית העלייה ומשם על הסינגל עד נקודת הסיום שלו (בירידה ארוכה וזורמת), לאחר מכן רכיבה קצרה להפסקה קצרה באריה השואג, ולאחר מכן המשכנו לכיוון תחנת שמואליק , בדרך חצינו את נחל עיון ורכבנו מעט על שביל ישראל מתחנת שמואליק לאורכו של נחל שניר , לאחר טבילה בנחל המשך לכיוון תל נעמה ומשם דרך השדות עד נקודת הסיום בצומת גומא.