יצאנו חמישה רוכבים מתחנת דלק- צומת נחשון לעבר השדות של מושב צלפון- וכפר אוריה בדרך למנזר- דיר ראפאת- עשינו הפסקת ריענון במנזר- והמשכנו ברכיבה לכיון יער צרעה- עלינו בכיש מתפתל עד לתצפית מעל יער צרעה- כבוד לרוכבים התותחים שעלו את העליה הזאת- ומשם המשכנו לכיון דרך הפסלים- ומשם גלשנו ברכיבה לכיון חרבת כפר שורק- נחל הראל- דרך השדות של צלפון עד לתחנת דלק צומת נחשון- היה טיול מהנה- ואתגרי- כבוד לרוכבים-