• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

החיים הם כמו רכיבה על אופניים – 15.4.2019

פרטים

נפתח ב: 15/04/2019
סוג: טיול בארץ
 103 תמונות
 1 תגובות
 279 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
סיפור רכיבת הבוקר כהרגלי השכם בבוקר יצאתי לדווש בין רמת השרון, ליפו העתיקה, חלפתי דרך שדות תל ברוך צפון, אל גדות נחל הירקון עד נמל תל אביב, המשכתי לאורך הטיילת הדרומית עד יפו היתיקה, חזרתי לטיילת תל ברוך צפון עד חוף הצוק, חתכתי דרך פי גלילות, לשדות רמת השרון, עד הבית בשכונת המשתלה. הפעם רכבתי בקצב מסחרר, ללא עצירות, ממוצע של 16 ק"מ לשעה, כאשר אני מספיק גם להתבונן מסביב, המגדל על הר כורע, צריף על שפת הים שוקע , זו העיר תל אביב. התגמול המלא היה עוד כמה קילומטרים נוספים לרפרטואר: אורך המסלול: 46:45 ק"מ - גובה מצטבר: 180מ' - זמן מוארך (3:01) שלוש שעות ודקה. המשך שבוע טוב, לכול החברים, ובנעימה אופטימית זו נתראה שוב בשבילים. פיירו, מצ"ב לינק לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 15/04/2019 13:45:02

החיים הם כמו רכיבה על אופניים – 15.4.2019

האדם צריך למצוא את שביל הזהב של דרך האמצע ולא לנטות לקיצוניות זו או אחרת. לכן, חשוב תמיד לשים לב לאיזה צד נשענים, חייבים למצוא איזון, אם נשענים יותר מדי לצד אחד, נופלים, צריך למצוא את שביל הזהב של דרך האמצע ולא לנטות לקיצוניות זו או אחרת. לכן, חשוב תמיד לשים לב לאיזה צד נשענים.

גם אם נופלים – יש לקום ולנסות שוב, זו לא הנפילה שקובעת מה ערכנו, אלא האם אנחנו קמים על רגלינו. בהתחלה נופלים הרבה, אבל כשצוברים ניסיון אפשר להגיע ממש רחוק! החיים הם סידרה של למידה מטעויות. כך אנו לומדים ללכת ולדבר וכך אנו צומחים ומתפתחים בכל תחומי החיים.

אם מסתכלים למטה על האדמה, במקום להסתכל ישר קדימה, מאבדים שיווי משקל ונופלים, בחיים, קל לחיות בבועה הקטנה שלנו ולהיות עסוקים בעצמנו, אבל אז, אנו לא רק מנותקים מהעולם - בסופו של דבר אנו מתנתקים מעצמנו. הרימו את המבט והביטו סביב, מחוץ לעצמכם. התחברו לעולם שסביבכם ,רק אז תוכלו לפרוח.

כשיש עיקול בדרך, צריך לזרום אתו, להתכופף מעט לכיוונו! אסור להילחם בו ולהישען לצד השני, כי אז אפשר ליפול. גם החיים לפעמים מעמידים בפנינו דרכים פתלתלות וכדי שלא ניפול, עלינו לזרום עם המתרחש. אם מגיע קושי או אפילו מתרחש אסון, חשוב לקבל את הכאב ולהכיר בכך, יש תוכנית כוללת ומקיפה, שנועדה בסופו של דבר להביא לטוב!

יש אנשים שרוכבים על אופניים רק בשביל הכיף והריגוש שבדבר, החיים נועדו רק לריגושים. אתם לא מבינים שיש מקומות שהם צריכים להגיע אליהם. החיים הם האמצעי – לא המטרה הסופית, אתם אמורים להגיע למקום כלשהו בחייכם, לצמוח מבחינה פנימית.

האופניים וגם החיים זקוקים לבני האדם שיפעילו אותם, בלי האדם מאחורי ההגה, שמכוון ומקבל החלטות הגיוניות ושכליות, אי אפשר להגיע לשום מקום!

כשאתם ממש טובים, אתם יכולים לעשות פעלולים. אחרי שרוכבים על אופניים המון זמן, אפשר להתחיל לעשות את הדברים המיוחדים, כמו להרים את הגלגל הקדמי. ככה זה גם בחיים, אחרי שהבנתם מי אתם ולאן אתם רוצים להגיע, אתם יכולים לחולל כמה ניסים של ממש!

רכיבה בירידה יכולה להיות מהנה ומרגשת, אבל רק רכיבה בעלייה מחזקת את השרירים. החיים מחשלים אתכם, בעיקר אם אתם מתמודדים עם קשיים!

אי אפשר להמשיך בזה לנצח, יש אנשים שהיו רוצים לחיות לנצח ומאמינים שזה אפשרי. אבל בדיוק כמו רכיבה על אופניים, הגוף בסופו של דבר מתעייף וצריך לחזור הביתה.

הדבר החשוב הוא ליהנות, מהחיים, ומרכיבת האופניים, ולהגיע מהנסיעה למחוז חפצכם בשלום.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר