• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

איך להתעורר עם חיוך בבוקר 14.8.2019

פרטים

נפתח ב: 14/08/2019
סוג: טיול בארץ
 83 תמונות
 1 תגובות
 120 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
סיפור רכיבת הבוקר השכם בבוקר עם אור שחר ראשון, יצאתי לדווש בחיק הטבע, שילוב של רכיב כביש, ושבילי אופניים. יצאתי משכונת צהלה, בצפון העיר , אל שדות כפר הירוק, ודרך מחלף כביש חמש המשכתי לשדות רמת השרון, חלפתי ליד הבסיס הצבאי, המשכתי דרך למחלף פי גלילות עד העיר הרצליה, אזור הווילות , ולאורך חופה הצפוני, המשכתי עד המרינה, משם המשכתי לחוף הצוק, ולאורך חוף הטיילת תל ברוך עד נמל תל אביב, ודרך שביל גדות נחל הירקון עד גשר המכביה, משם חזרה הביתה אל שכונת המשתלה. התגמול המלא היה עוד כמה קילומטרים נוספים לרפרטואר: אורך המסלול: 44:13 ק"מ - גובה מצטבר: 180מ' - זמן מוארך (3:42) שלוש שעות, ארבעים ושניים דקות כולל..... המשך שבוע טוב לכול החברים, נתראה בשבילים, פיירו מצ"ב לינק לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 14/08/2019 13:48:06

איך להתעורר עם חיוך בבוקר 14.8.2019

אם להיות כנים, רוב האנשים בעולם הם לא אנשים של בוקר. עם זאת, יתכן ויפתיע אתכם כי כל שאתם זקוקים לו, הם כמה שינויים קטנים שיהפכו כל בוקר ממדכא ומעייף לכיפי ומאיר פנים.

כל בוקר מאושר מתחיל בפעילות גופנית שיכולה לסייע לגופכם בכל כך הרבה דרכים, במיוחד אם היא מתבצעת בבוקר! ידוע כי פעילות גופנית היא מעוררת, כך שמצוין לבצע אותה ישר על הבוקר. בנוסף, היא שומרת עליכם ערניים למשך חמש השעות הבאות של היום, מה שמעביר חצי מיום העבודה במהירות. מעבר לכך, התעמלות מסייעת לכם להרגיש מאושרים ורגועים יותר, על ידי הפרשה של דופמין וסרוטונין.

בנוסף, פעילות גופנית מסייעת לסלק רעלים, להאיץ את מחזור הדם, להאיץ תהליכים מרובים בגוף ולחזק אותו, על ידי ייצור של מסת שריר.

כשאתם מתעוררים בבוקר, אתם מתעוררים חדשים ונקיים לעולם חדש ונקי.
בואו נספר סיפור קצר, על מישהו שקם בבוקר וחטף מכה ברגל מהרגל של המיטה. הוא כעס, צעק וקילל בעצבים, פונה להמשיך את יומו. אתם יכולים לנחש שהיום שלו לא נראה כל כך משמח, מצחיק או מהנה בהמשכו וכל מה שהוא רצה לעשות – היה להגיע הביתה.
אך מה אם היינו מספרים סיפור שונה? בואו נספר סיפור על מישהו שקם בבוקר, חטף מכה ברגל מהרגל של המיטה וצחק על עצמו בקולי קולות, במשך שלוש דקות הגונות. לאחר מכן, הוא קם, דמעות צחוק בעיניו, מוכן להמשיך את יומו. כיצד אתם חושבים שהיום שלו יראה עכשיו?

מחקרים מאמתים כי אנשים אשר נוטים להתחיל את היום שלהם במצב רוח רע, בדרך כלל נוטים להמשיך את מצב הרוח הרע שלהם במשך היום. זאת לעומת אנשים שמתחילים את היום במצב רוח מאושר, אשר נוטים להמשיך ולהישאר מאושרים במשך היום. במחקר, אף נראה היה כי אנשים שפתחו את הבוקר נכון, גם היו קשובים יותר, מעוניינים יותר, מצחיקים יותר וחברותיים יותר בהמשך היום שלהם.
אכן אנשים מאושרים יותר, כאשר הם מוקפים באנשים שהם אוהבים, תמיד כיף יותר לפתוח את הבוקר עם אנשים טובים שחשובים לכם בחיים

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר