• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

כן החיים ממשכים להתגלגל 10.9.2019

פרטים

נפתח ב: 10/09/2019
סוג: טיול בארץ
 87 תמונות
 1 תגובות
 151 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
סיפור רכיבת הבוקר השכם בבוקר (4:30), עדיין חשוך בחוץ, יצאתי כהרגלי לרכיבת אימון, לדווש בחיק הטבע, שילוב של רכיב כביש, ושבילי אופניים. יצאתי משכונת צהלה, בצפון העיר , אל שדות כפר הירוק, ודרך מחלף כביש חמש המשכתי לשדות רמת השרון, חלפתי ליד הבסיס הצבאי, המשכתי דרך למחלף פי גלילות עד העיר הרצליה, אזור הווילות , ולאורך חופה הצפוני, המשכתי עד המרינה, משם המשכתי לחוף הצוק, ולאורך חוף הטיילת תל ברוך עד נמל תל אביב, ודרך שביל גדות נחל הירקון עד גשר המכביה, משם חזרה הביתה אל שכונת המשתלה. התגמול המלא היה עוד כמה קילומטרים נוספים לרפרטואר: אורך המסלול: 43:29 ק"מ - גובה מצטבר: 185מ' - זמן מוארך (3:41) שלוש שעות, ארבעים ואחת דקות כולל..... המשך שבוע טוב לכול החברים, נתראה בשבילים, פיירו

שאלות ותגובות

נכתב ב - 10/09/2019 14:50:45

כן החיים ממשכים להתגלגל 10.9.2019

לאחר יומיים של עצב, עם החברים, מה אומר ומה אגיד, הזמן עושה את שלו, והוא מזור לכל שכואב.

אם לאלוהים לקח שישה ימים, לברוא את כל מי שיש כאן, מי אני שאמהר ואנסה לשנות את הכול, כי הכול קורה ממילא בתחושה כזו שכל דבר בא במקומו.

כולנו מכירים את המשפט "הזמן עושה את שלו " או "עם הזמן, הדברים נראים אחרת" .

גם כשנקטפים כל הפרחים, גם כשאנשים כאן עוד בוכים, גם כשנגמרות כל הדרכים, החיים האלה ממשיכים.

החיים האלה, הפכים כאלה, איך הם מחשיכים, והלאה ממשיכים, החיים האלה, הפכים כאלה, משחור לתכלת.

גם אם לא רוצים אז שוכחים, וכשרוצים לנוח לא נחים, כשהכול סגור כבר יש פתחים החיים האלה ממשיכים.

פשוט לתת להם להיות, זה לא אומר שעלינו להפוך לפאסיביים או אפאטיים, להפך! לשחרר זה להרפות את הצורך שלנו לשלוט בדברים שהם מחוץ לשליטתנו ולתעל את האנרגיה לטיפוח ועיצוב הדברים שהם כן בשליטתנו - המחשבות שלנו.

לעולם לא יהיה זמן בחיינו בו נשלוט בהכול, חשוב להבין זאת, הניסיון "לשלוט במצב" ולעשות את הדברים "כמו שצריך, מבלי לשים לב, דווקא במקומות בהם אנו מנסים לאחוז בשליטה בכוח, אנו מאבדים אותה לעולם, רק כאשר נהיה מסוגלים להרפות מהתוצאה ולהבין שגם אם הדברים שרצינו לא התממשו בדרך שתכננו, נוכל להתחיל מחדש מבלי תוויות של כעס, כשלון, פחד ואובדן.

קשה להתקדם קדימה כשהלב נושא מטען כבד של עבר, האגרופים הקפוצים שנאחזים במצבים, בתחושות ובאנשים שכבר לא משרתים אותנו, משאירים מעט מאוד מקום לקבלה של דברים חדשים.

כה שמח להמשיך, ולהתחיל עוד בוקר מחדש בחיק הטבע, כה שמח להרגיש, כמה אהבה יש עוד לגלות, והאתגרים בדרך הן כה רבות, מלאכים שמתגלים מתוך האנשים.

לפעמים אני נזכר איך היינו כל השנים, לפעמים המחשבות באות ולא עוזבות אותי, מרגיש כבר איך הזמן את הריפוי מביא ושמח על הבחירה שבידי, ועל כל מה שהאל מביא.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר