• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

יוצאים לעוד אימון בוקר בחיק הטבע 12.2.2020

פרטים

נפתח ב: 12/02/2020
סוג: טיול בארץ
 52 תמונות
 1 תגובות
 113 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
סיפור רכיבת הבוקר רק אתמול היה זה ערב סגריר, ירד אז הגשם ברחובות העיר, ישבתי על ספסל צופה אל הכביש, הכול פה דומם ולא עובר איש. קבר בי השעמום ערב מאוד קר, חזרתי הביתה לישון כי כבר מאוחר. עם אור שחר ראשון יצאתי לחיק הטבע, שמש בשמיים, שם במרום זוהרת, אך היא שבעתיים עוד יותר מוארת, מחייכת וצוחקת. כל כך הרבה זמן חלף, אני לא יודע לומר כמה זמן בדיוק בעולם, השמש היא חכמה, היא זרחה מיליון פעם, ושקעה לה בים. החורף לא יכניס אותי כאן לדיכאון מטומטם, אני חי עם מה שאין ועם מה שיש, וכשאני בעצבות, אני בא אל הים, וצועק אל השמש. הרבה זמן כבר חלף, המון גלים פגשתי בחוף, המון דמעות שעזבתי - הדבר הזה שנקרא עצבות יחלוף. חזרתי שוב הביתה עליז ושמח, עם עוד רכיבה מאתגרת, במזג אוויר חורפי, קריר, אך נעים. • זמן דיווש האופניים כולל (3:44) שלוש שעות, ארבעים וארבע דקות. • הוספת מספר קילומטרים נוספים לרפרטואר: 45:02 ק"מ. • טיפוס מצטבר: 210 מטר. לכל החברים שלי, מאחל לכם המשך שבוע מקסים, חם, ויבש. נתראה בשבילים, פיירו קישור מצורף לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 12/02/2020 20:44:55

יוצאים לעוד אימון בוקר בחיק הטבע 12.2.2020

הזמן עובר, חלפו כבר כמה שנים ואני בשלי ממשיך להתמיד באימונים, וממשיך לכתוב, ולתעד את סיפורים, ותמונות לכל אורך הדרך.
לכול אורך מסע האימונים לא הפסיק לחלום, למרות הגיל, וההתמודדות בכול מיני ההרפתקאות, בבריאת מסביב לרכיבת אופניים, כן חלפו ימים עם הרבה חששות שהמצב לא האיר לי פנים, ונראה מזהיר בלשון המעטה.
אך החלטתי להמשיך להתמיד ולנסות להגיע לאתגרים חדשים, תוך כדי הקשבה לגוף, אך לעולם ידעתי שלא מפסיקה לחלום, להמשיך במסע, להמשיך בדרך, לפחות לדעת שעשיתי מה שיכולתי.

ברגעים הקשים שחשבתי שאין לי סיכוי והיו הרבה כאלו, הזכרתי לעצמי שלא משנה מה יקרה בסוף הדרך, היציאה למסע, הגילויים, ההתמודדויות, הם החשובים, ואלו יישארו איתי לא משנה מה קורה. למדתי שאם יוצאים לאימון מגיעים למקומות נפלאים.

אני ממשיך להתאמן, כמעט מדי בוקר, עניין של הרגל, אבל משהו כן השתנה, הגיל, התמודדות עם המכות שהחיים מפילים עלינו. אך רכיבה על אופניים הופכת לזמן היחיד שבו אני מרגיש שאני מצליח לנשום. אני מרים את הראש ומגלה שהחיים ממשיכים, לומדים לחיות עם הגיל, החולשות והמרידות.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר