• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

פוגש אנשים לאורך המסלול הרכיבה 29.6.2020

פרטים

נפתח ב: 29/06/2020
סוג: טיול בארץ
 102 תמונות
 1 תגובות
 68 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
רכיבת הבוקר למרות שחזרתי לאריח את נכדיי ולבקר אותם, שאני בעצמי חושש להידבק במחלה, אך ממשיך להתבודד ולדווש הרחק מהמון הסוער. השכם בבוקר יצאתי לאימון בוקר בחיק הטבע, יצאתי לדרכי, שקט ונדהם, עקבות הסערת הקורונה היו בכל מקום, כמו צללים גדולים, כמו עדים אילמים. מילים שלא אמרתי הכוני בשתיקה, ידעתי שצפויה עוד דרך ארוכה, אחר כך עלתה השמש מול עיניי הלאות, והאירה באור חדש את רוח, והבדידות של שעות הבוקר המוקדמות, וכל מי שהיה שם יכול היה לראות, כמה אותות קטנים חמים של ידידות. אחר כך המשכתי לדווש מול השמש העולה, שהאירה את עולמי באור חדש, הבטחתי לעצמנו ללמוד מהתחלה, מה פשר טוב או רע, טמא או מקודש. כמו חותם בוער, כמו צעקה מרה, האירה באור חדש את כאבי השרירי הגלויים, ולאט, לאט למדתי שוב להבחין, בכוח המופלא של החיים. בחסד ומסירות, סליחה ואהבה, חזרתי הביתה מרכיבה מאתגרת, נהניתי מבריזת החוף ומהאווירה הקסומה וכמובן מהחוויה המדהימה והייחודית בשעות הבוקר השקטים לפני סערת ההמונים לאורך החופים. • זמן דיווש על אופניים כולל: (4:47) ארבע שעות, ארבעים ושבע דקות בלבד. • הוספת מספר קמ"ש נוספים לרפרטואר: 60:32 ק"מ • טיפוס מצטבר: 260 מטר. בנימה אופטימית זו מאחל לכם המשך שבוע טוב, נתראה בשבילים. פיירו קישור מצורף לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 29/06/2020 13:12:29

פוגש אנשים לאורך המסלול הרכיבה 29.6.2020

בשבועות האחרונים פוגש אנשים לאורך טיילת החוף ובעיר יפו , אני מודאג מאוד, ומלא חששות על חוסר המשמעת והזלזול של מרבית הצעירים שמסתובבים ללא מסכות, ולא שומרים מרחק, יש לי לא מעט ביקורת על אנשי ציבור שלא נשמעים להוראות במאבק נגד הקורונה.

אנשים שהסתכלו לי בעיניים כשהערתי להם על המסכה ואמרו, עזוב אותי, אל תהיה כמו כל הנודניקים - אין שום קורונה', הזלזול הזה מדאיג אותי מאוד.

מעניין אותי לדעת האם משרד הבריאות באמת לא יודע לעבוד בכזה קצב, וכולם כבר נבדקו?
עד היום לא כל כך הבנתי אם יש או אין קורונה, אבל כן הבנתי שגם אחרי הסיפור הזה לחלק גדול מהאנשים לא אכפת מכללי זהירות בסיסיים וכשאחר כך אומרים לנו אסור לסגור את המשק - אני יודע שאסור לסגור אבל איך לא אסגור אם אנשים לא עושים דברים אלמנטריים?

בינתיים מחזיקים מעמד אבל מאוד צמאים לשיתוף פעולה של הציבור ועוד יותר לדוגמא אישית של נבחרי הציבור בתחום הזה.
אין לי ספק שזו היא המגיפה הגדולה ביותר ב-100 השנים האחרונות שינתה את חיינו מקצה לקצה, אף אחד לא יודע מתי זה ייגמר - אבל דבר אחד כבר ברור: זה לא יהיה דומה לשום דבר שהכרנו.

לא ברור אם הנגיף יעצים את חולשות המין האנושי או שנלמד ממנו את הלקח ונעלה על נתיב חיובי יותר, ייתכן שהוא יכתיב סדר עולמי חדש או שדווקא יחזיר את האנושות לדפוסים מוכרים.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר