• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

עוד שבוע ועוד חודש חלפו 31.7.2020

פרטים

נפתח ב: 31/07/2020
סוג: טיול בארץ
 80 תמונות
 1 תגובות
 75 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
סיפור רכיבת הבוקר הטל נופל, ערב צונן על פני, פרשת הקורונה הרסה מדינה שלמה, מחר אני אתעורר ואפקח את עיני - אלוהים אדירים, עוד שבוע, עוד חודש, עוד שנה. איזו מדינה מיוחדת במינה, ממשלה לוחצת, מדינה נלחצת, אנשים בוכים, עיבדו את פרנסתם, אין איך לשלם מיסים וגם קופת חולים, אין יותר כבר עבודה, הקופה ריקה, אין ממה לחיות, סגרו את הלשכה. זה מכבר אין איש מחכה לי שם בשבילים , ואם אין ים, הרי אין גם ספינה, הדרך קצרה חזרה הביתה, ובכן מה? עוד שבוע, עוד חודש, עוד שנה. "בסוף מתרגלים להכול", קובע המשפט הידוע. אבל האמת היא שתחושת הבדידות שליוותה אותי, לאורך חודש יולי, זה לא היה פשוט. בכנסת הם יושבים, צוחקים עלינו לקחו את החסכונות, הלכו הפיצויים, לנו כבר נמאס, דפקו לנו עוד קנס, גם על החלב הוסיפו את המס. ממשלה אטומה שדואגת רק לעצמה, וממשיכה להטיל מיסים למרות כול המשבר, יש לנו שרים שרק כיסא רוצים, לא עושים דבר ורק מבטיחים איפה השוויון, איפה החזון איפה המוסר, איזה ביזיון. מה אספר, יש דברים רבים עליהם נוותר, למרות הבלגן והחסרונות, על מדינתי לא אוותר לדורי דורות. חזרתי מרכיבה מאתגרת, נהניתי מהטבע, וכמובן מהחוויה הייחודית של שעות הבוקר השקטים, לפני סערת ההמונים. · זמן דיווש על אופניים כולל: (4:37) ארבע שעות, ושלושים ושבע דקות בלבד. · תוספת מספר קמ"ש נוספים לרפרטואר: 67:10 ק"מ · טיפוס מצטבר: 275 מטר. אני אישית ממליץ לכולכם להיות אופטימיים זה הרי יגמר בסופו של דבר תראו גם את הצד החיובי שבכל האוויר הנקי, אין תאונות הטבע במלוא עוצמתו, יתרה מכך כדור הארץ זקוק למנוחה - מאחל בריאות ואושר לכולכם. בנימה אופטימית זו מאחל לכם שבת שלום, סוף שבוע מהנה, נתראה בשבילים. פיירו קישור מצורף לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 31/07/2020 11:34:15

בעקבות משבר הקורונה הפגנות מדי יום


סמוך למעונו הרשמי של ראש הממשלה ברחוב בלפור הפגינו תומכיו, הרואים בהגשת כתבי האישום "הפיכה שלטונית". מולם, מתנגדיו קוראים לו להתפטר. ביוזמת המחנה הדמוקרטי, כ-2,500 הפגינו בכיכר הבימה בתל אביב. בקריית ביאליק הגיעו מאות לתמוך בנתניהו, למרות הודעת המארגנים על ביטול המחאה.

על רקע החלטת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט להגיש כתבי אישום נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו בתיקי 1000, 2000 ו-4000, התקיימו הערב (שבת) הפגנות בכמה מוקדים ברחבי הארץ. שתי הפגנות נערכו ברחוב בירושלים, סמוך למעון ראש הממשלה ברחוב בלפור - הפגנה של כ-350 מתומכיו של נתניהו הרואים בהגשת כתב האישום "הפיכה שלטונית", לדבריהם, והפגנה מצד כ-100 מתנגדיו שקראו לו להתפטר לאור האישומים החמורים.

בכיכר הבימה בתל אביב מחו כ-2,500 בני אדם בהפגנה ביוזמת המחנה הדמוקרטי, תחת הכותרת "ביבי תתפטר". יו"ר המחנה הדמוקרטי, ניצן הורביץ, קרא לציבור להגיע ולהשתתף במחאה: "מי שידבקו בנאמנות עיוורת לנתניהו, ייזכר כמי שנתן ידו להשחתה החמורה ביותר של הדמוקרטיה הישראלית".

מגפת הקורונה תישאר אתנו עוד הרבה זמן - מה עושים עם זה?

הדרך הטובה ביותר לעצור את התפשטות נגיף הקורונה היא שמירה על ריחוק חברתי. לכן, גם אם מרגישים טוב, נשארים בבית ומפתחים חיי שגרה חדשים שבמהלכם מעבירים את הזמן באפייה, בצפיית בחששות, ובסדרות טלוויזיה.

קשה להיות בבית כל כך הרבה זמן, אבל ייתכן שיהיו עוד שניים עד ארבעה סבבים של ריחוק חברתי לפני שסיפור הקורונה יגיע לסיומו. אלה הדברים שאנחנו יכולים לצפות שיקרו בתקופה הקרובה.

מה לעשות, אני לא ראיתי מומחה אחד לאפידמיולוגיה שלא חושב שאחוזים ניכרים מהאוכלוסייה יחלו ב Covid 19. המחלוקת היא האם מדובר בעשרים אחוז שמונים אחוז לאורך כמה זמן.

יש קונצנזוס שהווירוס יישאר איתנו לתמיד כמו שפעת חצבת. אנחנו נפתח חיסון טבעי המדע יפתח לנו חיסונים מלאכותיים והאנושות תמשיך לייצר סרטים בטיק טוק . מדובר במחלה קלה למדי עבור אוכלוסיות צעירות ובריאות. תהיה עליה מסוימת ברמת התמותה כמו שקורה בשנות התפרצות שפעת חריפה (ראו 1959 1968) וזהו. לסגור בגלל זה את העולם זה פסיכוזת המונים.

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר