37 ק"מ שבהם גובה הטיפוס המצטבר הגיע ל-760 מטר בעוד שבת של כיף עם החברים. בהובלתו של אמוץ חברנו יצאנו 12 רוכבים מקיבוץ נתיב הל"ה לכיוון נחל זנוח שממנו טיפסנו עד לבר בהר ומשם גלשנו להפסקה בעין קובי,מקום יפה ומיוחד. מעין קובי טיפסנו לכיוון הישוב צור הדסה וממנו גלשנו עד לנקודת ההתחלה בנתיב הל"ה. נכון שהיה מעט חם ולח,אך באמת שזה לא מה שיכל לפגוע בהנאה הגדולה שבמסלול שעברנו. אנו בשיאו של הקיץ וגם הוא יחלוף מתי שהוא....
שבוע טוב לכולם ורק שלא יגמר לעולם!!!