• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

השבילים שמובילים לארץ החלום 8.9.2020

פרטים

נפתח ב: 08/09/2020
סוג: טיול בארץ
 74 תמונות
 1 תגובות
 80 צפיות

נפתח ע"י

קבוצה

מסלול

לא נבחר מסלול
סיפור רכיבת הבוקר התעוררתי הבוקר אל השבילים שמובילים לארץ החלום. נפתח ומגלה את כל רגעי החום, אורות הכרך דולקים עכשיו. בכל חדרי הלב, בתוך תוכי יש הרגשה של אושר מתקרב, חלמתי על זה הרבה, רציתי את זה מאד. אכן לפעמים חלומות מתגשמים. בדרך חזרה הביתה שבר השרב, עולה הלחות, השמיים מתכסים עננים, ורוח קלה מצליפה בפנים, אני כבר מחכה לגשם ראשון. השביל מתפתל בין השדות, עצי תאנה במדרון, אדם עם כאפייה, נשים בשחור הרועים כבר כינסו את הצאן אני מדווש, כל כלי רכב איננו נחוץ, עוד מעט מגיע הביתה, כל מקום שאני עובר יכול היה להיות ביתי, יכולתי לחיות שם, להתבצר, יכולתי גם למצוא את מותי על אם הדרך, ישבתי לא פעם, ממתין לאיזה כוח חילוץ, כן אני צריך להתחשב בכללים. הזמן לא עומד, הטבע זורם, ולרוח יש קול חלילים, שוב מתחילה עוד עליה מול השביל היורד בדרכי הביתה כן, הגעתי הביתה עם חיוך, שמח, מרכיבה מאתגרת, נהניתי מהטבע, כמובן החוויה הייחודית של שעות הבוקר השקטים, לפני סערת ההמונים. • זמן דיווש על אופניים כולל: (4:00) ארבע שעות בלבד. • תוספת מספר קמ"ש נוספים לרפרטואר: 50:52 ק"מ • טיפוס מצטבר: 220 מטר. בנימה אופטימית זו, אני מאחל לכולכם המשך שבוע טוב, מקסים, ומהנה. פיירו קישור מצורף לגלריה:

שאלות ותגובות

נכתב ב - 08/09/2020 11:20:59

השבילים שמובילים לארץ החלום 8.9.2020

התעוררתי כהרגלי, השעה ארבע בבוקר, מתארגן לצאת לשבילים, יום חדש מתחיל, העיר קוראת לי להרגיש על מה שרואים, ועל כל מה שיש בפנים מודה אני.

שחרית, לב מביט לתוך עצמו, בטן מלאה תפילה, נושם אוויר באמונה שחרית, אהבה ללא נודע, בעוד בוקר של בריאה, שהכול בו לטובה... שחרית.

קול המון, ברגע של אמת, כל אדם בתוך עצמו, הוא גר ומתפלל, מודה אני.

"בפרוש השחר, תן לנו אור על כל הר ובית, שלא נישא תפילה לשווא, זמר עקר ענף עץ הזית, אם לא יבשיל פריו עכשיו"

ובמרחק שמים הלבינו, לא עוד יגון ישתו עד תום, לא עוד מולם ראשינו ירכינו, לא עוד נמר עם שה יתום. לא כמפרש בארץ בלי מים, לא קול קורא בתוך שממה, אלה מול אלה יישאו עינם, לא ילמדו עוד מלחמה.

תקווה כבר ארוזה, בתוך קופסא ורודה, והכל נראה מוזר, בארץ לא נודע, הגלגל שוב מסתובב, מעל מסך עשן, והאור המהבהב, זוהר עלי עכשיו.

לפעמים חלומות מתגשמים, לפעמים, כשהלב עוד תמים, לפעמים, בליל קיץ חמים לפעמים חלומות מתגשמים.
השבילים שמובילים לארץ החלום, נפתחים ומגלים את כל רגעי התום, אורות הכרך דולקים עכשיו.


בכל חדרי הלב, בתוך תוכי יש הרגשה של אושר מתקרב - לפעמים חלומות מתגשמים...בן השבילים פרחי הלב מתעוררים, במיליוני צבעים, והשמיים זוהרים מול שער הפלאים עוד דקה בחשיכה, והמון קולות,אולי עכשיו, אולי מחר, אקום אל תוך חלום.
לפעמים חלומות מתגשמים...

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר