תאור המסלול
מסלול מעגלי המתחיל ברכיבה מדברית "נגד כיוון השעון" ליישוב רותם ומעיין עין משכיות.
משם מזרחה לגדר הגבול עם ירדן ולטבילה במס' מעיינות מעניינים (עין גבול, עין סוכות, עין אל-מחמול, עין א-דיר, עין הצב, עין אשר ועין יונתן).
ביניהם נטפס למוצב צהלי נטוש על גבול ירדן (חרבת אום-צוץ), גבעת איריס וגבעת הטנק ובחזרה.