תאור המסלול
רכיבה "נגד כיוון השעון" מפצאל לכיוון מערב תוך כדי טיפוס לעיינות פצאל.
משם חזרה לבריכות פצאל.
מזרחה לשמורת הסלוודרה ועוד מזרחה לביצת שמורת ואדי מחלה עד לשער גדר המערכת השנייה.
פתיחת השער באישור הצבא ורכיבה צפונה לאורך הגדר הראשונה אל מטעי התמרים של גדי ולמוצב הנטוש ב "זור דייר שמן".
משם ממשיכים צפונה לאורך נחל תרצה עד לגשר אדם ופונים מערבה לקרנטינה.
פותחים את השער באישור הצבא וחוצים את הגדר השנייה.
רוכבים דרומה לאורכה עד למאגר תרצה ומשם דרומה לאנדרטת הבקעה ובחזרה.