תאור המסלול
תחנת רכבת בעפולה - שדרות יצחק רבין בעפולה - שכונת גבעת המורה - רח' קונטיקט - דרך נוף יער גבעת המורה - סינגל גבעת המורה - יער גבעת המורה - חרבת קרה - גבעת בולק - נעורה - כביש 716 - רמת צבי - כביש 717 - דרך נוף רמת צבאים - סינגל נחל יוסף - מצפה יוס ודוד - שלוחת צבאים - איזור תעשייה רמת צבאים - חרבת רודם - ליד כביש 71 - תחנת רכבת בית שאן