תאור המסלול
מסלול טיול שמבוסס על טיול של חיים ב.ע(יסוד המעלה דרדרה גדות),קצת הוספתי עליו. ועל מסלול עגורים של רז גורן, ממנו הורדתי הרבה(פשוט הורדתי אותו למטה,בלי עליות ובלי ירידה רצחנית), אז הקרדיטים והברכות להם.
יסוד המעלה,חולתה, חמאם בנות יעקב, חניון הדרדרה(ארוחת הבוקר), עין תינה, עגורים באגמון החולה וחזרה אל יסוד המעלה(ובדרך עוד הפסקת קפה בעין הדייג)