תאור המסלול
קטע ראשון, מסלול מס 1 מסדרת המסלולים עם הרכבלית 10 קמ 180 עליות מעגלי, רובו בשטח על שבילי אספלט, מוגדר כמשפחתי, אבל 180עליות, אז כל אחד יגדיר לעצמו.
קטע שני, ירידה על שביל קשה(רע), אל נחל גלים ועין קדם 14קמ כולו בירידה,90 עליות.
אנחנו עם הרכבת מתחנת האוניברסיטה בשעה 9:01(חמש דקות לתשע נכנסים לתחנה),שעה 10 במרכזית המפרץ.
עליה עם הרכבלית עד האוניברסיטה(זוג אופניים אחד בקרונית, ולהרים מושב אחד).
מכאן המסלול המעגלי שלפני סיומו הקטע השני יורדים אל טירת הכרמל ואל רכבת מרכזית הכרמל, איתה חוזרים לאן שהתחלתם.
סיפור דרך בגלריה שאעלה בהמשך.
(יש לי בעיה בקובץ המסלול, לא ספר את העליות,כנראה מכשיר בניווט שאתו הקלטתי)