תאור המסלול
יוצאים מתחנת הדלק בכניסה לרחוב עתיר-ידע בכ"ס
ממשיכים לתוך הרחוב עוברים את בניין SUN-DISK לאחר מספר מטרים ישנה צומת קטנה (לא מרומזרת)
פונים ימינה לתוך כביש שמוביל לחניה
לאחר מספר מטרים פניה שמאלה לדרך עפר (שביל לבן)
ממשיכים עם השביל ועוברים מתחת לכביש המהיר (531)
לאחר המעבר מתחת לכביש פונים שמאלה (שביל עפר צק יחסית לקודם)
ממשיכים עם השביל ועוברים "מזבלה" קטנה וירידה לתעלת מים (קצת טכני)
בצד שמאל של התעלה יש עליה קטנה שתוביל אותנו לקטע הרכיבה המרכזי.
רכיבה לאורך השביל (דרומה) במקביל למסילת הרכבת (להמשיך ישר)
באופק רואים את תחנת הרכבת של ראש העין
לפני התחנה יש לפנות בשביל עפר רחב ימינה (לצערי אין סימון מיוחד)
(אם הגעתם למעבר רכב כפול מתחת למסילה וכמעט אין לאן להמשיך יש לחזור חזרה עד הפניה שמאלה לשביל)
עם השביל עד לפניה הראשונה שמאלה בשדות חקלאיים
ישר עד שמגיעים לצומת T לוקחים שמאלה שוב (ליד כביש גבוה)
פניה הבאה בהיתקרב למחלף גדול ימינה שוב במקביל למסילה
עוברים את המחלף ופונים ימינה (עליה ועיקול)עוד קטע רכיבה מהיר וארוך יחסית כאשר הכביש מימין לנו
כאשר מגיעים לנחל הירקון חוצים אותו (אפשר ברכיבה, זהירות בחורף)
ממשיכים עם העליה לשביל הלבן ישר (שביל ישראל)
פנייה ראשונה ימינה וישר עד ששוב ניפגוש את הנחל
נחצה את הנחל (בזהירות יש הרבה אבנים במים)
מכאן ניתן להמשיך במספר כיוונים,
**לחוזרים להוד השרון פשוט להמשיך ישר (עליה ושביל)
עד להגעה למבנה המועצה חוצים את הכביש ודרך "עדנים" לתוך הוד השרון
** ניתן להמשיך עם הירקון (ממשיכים שמאלה ישר אחרי הנחל) השביל מגיע עד ת"א
סעו בזהירות!
מקווה שתהנו,