• Groopy
  • Groopy
  • Groopy
  • Groopy
Groopy

מחומות יפו לשכונה החדשה

פרטים

אזור: מישור החוף
מרחק: 22 ק"מ
אופי רכיבה: XC
קושי טכני: קל
דרגת קושי: קל
טיפוס מצטבר:
ירידות מצטבר:
מסלול מעגלי: כן

מתי

24/06/2017
יום שבת
06:45 עד 10:30
נפתח ב 17/06/2017
  

למי

סוג: חינם
אופי ההרשמה: פתוח לכולם
מקסימום רוכבים: 15

אחרי מי

מקבל מייל הרשמה: לא
מקבל מייל ביטול: לא
זמן לפתיחת הרכיבה
458 צפיות

נקודת המפגש

חניון חינם נמל יפו ליד נמזח הגדול

הסבר הגעה

מגיעים לנמל יפו,יש מגרש חנייה גדול חינם חונים ונפגשים ליד המזח בצמוד למבנה ההרוס

מה להביא

יש להגיע עם אופניים תקינים ומטופלים, קסדה חובה ,2 ליטר מים, פנימית ספייר, משאבה וכלי תיקון, כריך/חטיף, משקפי שמש , כפפות וקרם הגנה וכמובן מצלמה וטלפון טעון !

הוסף רכיבה ליומן אישי

    

תאור הרכיבה

מחומות יפו לשכונה החדשה - סיפורי תל אביב-יפו

איפה: חניון נמל יפו , חניון חינם "רחוב נחל יפו"
התחלה: 24.06.17 בשעה 06:45
סיום: 24.06.17 בשעה 10:30

בהדרכת איציק ספיר (טומבו) - מדריך מוסמך
הטיול יעצור בנקודות רבות להסברים, סיפורים, אגדות ורכילויות של פעם ושל היום וכמובן לצילומי סלפי לרוב ... מי שממהר ואו רוצה להספיק קילומטרז' מהיר - זה לא הטיול המתאים לעשות כושר או למהר.
הטיול יעצור בנקודות רבות להסברים, סיפורים, אגדות ורכילויות של פעם ושל היום וכמובן לצילומי סלפי לרוב ... מי שממהר ואו רוצה להספיק קילומטרז' מהיר - זה לא הטיול המתאים לעשות כושר או למהר.

יFREE-TOUR הינו טרנד עולמי בו משתתפים אלפי מטיילים במקומות רבים בעולם. מרבית הסיורים בעולם הינם סיורים אורבניים אבל אני חשבתי להביא את טוויסט שלי שיהיו סיורים רכובים באופניים,ככה ניתן לראות יותר ולהנות יותר.
כל סוגי האופניים,שטח,כביש,עיר,חשמליים ואפילו עם גלגלי עזר.כל מי שיכול לרכוב רכיבה אורבנית קלילה ונעימה מגיל 13 עד 73.
במרבית הסיורים שמ...כירים יש מחיר שנגבה מראש, ומעבר לעלות ההדרכה יש עלויות נוספות שנדרשות כגון ארגון, ביטוח וכדומה. אני חושב שלכל אחד ואחת צריכה להיות הזדמנות ליהנות מסיור מקצועי וחוויתי במחיר שיוכלו להרשות לעצמם לשלם, ושאנשים מוכנים לשלם עבור תמורה טובה שקיבלו. לכן, הסיורים שלי יהיו במתכונת "נקוב את תג המחיר שמתאים לך". אינך חייב, אבל במידה ואהבת את הסיור, הרגשת שהמדריך העשיר אותך ותרם לך חוויה טובה - תן לו או לה לדעת את זה בצורת טיפ תודה שתשאיר למדריך בסיום הסיור. בחו"ל הממוצע שאדם משלם לסיור עומד על 10-15 יורו, אבל סכום זה אינו חובה בשום צורה ואופן. אני מעריך שהסכום שאתה מרגיש הוגן וטוב לשלם, הוא הסכום הנכון.
יש צורך בהזמנה מראש. הקבוצה מוגבלת בגודלה כדי שהסיורים יהיו ניתנים לניהול ומהנים. ההזמנות עוזרות לדעת על מספר המשתתפים שצפוי להגיע ולהיערך בהתאם. הודעה מראש תאפשר גם להודיע לך על שינויים בסיור עקב מזג אויר או כל דבר שעלול להפריע לסיורים.

תיאור המסלול:
נצא מנמל יפו-סיפורו של הנמל, המזח, המרד הערבי, ממשיכים לכיוון היער העתיקה וסיפור כיבוש העיר ע"י נפוליאון, העץ התלוי, גן בפסגה (גשר המשאלות), מנזר פטרוס הקדוש , תצפית על העיר, מסגד מחמודייה (השלישי בגודלו בארץ), סיביל סולימאן, כיכר השעון, הסראייה, מתחם התחנה, נווה צדק סיפורה של השכונה הראשונה מחוץ לחומות יפו, סיפורה של משפ' שלוש, בתים מיוחדים בשכונה (בית נחום גוטמן,בית רוקח,הבתים בתאומים,קולמוע עדן), מגדל שלום,הקיוסק הראשון בת"א, רחוב רטושילד (בית העצמאות, שגרירות ברה"מ לשעבר), רחוב שינקין, מרכז בעלי המלאכה, סמטה פלונית סמטה אלמונית,שוק הכרמל, מדרחוב נחלת בנימין, מסגד חסן בק, בית גידי (מוזיאון אצ"ל) חזרה לנמל יפו.
סה"כ כ-20 ק"מ
דרגת קושי:קל
קושי טכני:קל
הרכיבה כוללת רכיבת כביש/מדרכה,שבילי אופניים
שעת מפגש : 06:45 מקליקים 07:00
שעת סיום משוערת : 10:30-10:00

https://www.facebook.com/events/319663078469597/?active_tab=about

רשימת משתתפים

שם תאריך הרשמהעירהובלה, טרמפהערהמה מביא
  
tombu 17/06/2017 מודיעין
  
איתמר בושרי 23/06/2017 יהוד

הוספת תגובה

להוספת הודעה הנך חייב להיות מחובר לאתר